Apteczkowe memory

Zabawy edukacyjne

Powrót do sklepu

Zabawy edukacyjne

„Zabawy edukacyjne – pierwsza pomoc dla dzieci” skierowane są do wychowawców grup przedszkolnych, nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego, oraz wszystkich pedagogów i osób którym jest bliskie wychowanie młodego człowieka poprzez ciekawe i kreatywne zabawy.

Przedstawiamy Państwu serię zabaw edukacyjnych ukierunkowaną na naukę zachowań pro bezpiecznych, naukę pierwszej pomocy i zdobywania wiedzy związanej z tematyką ratowania zdrowia, życia i pomagania innym. Nasze materiały mają na celu wspomóc nauczyciela w wychowaniu i zainspirować go oraz jego wychowanków tematyką niesienia pomocy.

Dlaczego taka tematyka?

Żyjemy w społeczeństwie w którym nadal borykamy się z bardzo niską świadomością tego jak postępować bezpiecznie i pomagać innym w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Naszą misją jest, aby dzieci i młodzież przejmowali dobre wzorce i byli wychowywani na empatycznych, mądrych i kreatywnych ludzi, z rozwiniętą odwagą cywilną. Warto zaznaczyć, że nasze pomysły to nie tylko świat ratowniczy i wiedza z nim związana. Poprzez nasze zabawy edukacyjne rozwijamy sprawność psycho-motoryczną, wyobraźnię , oraz postawę życiową.

Nasze pomysły są owocem naszego doświadczenia i pasji pracy z dziećmi. Zabawy zostały przetestowane w praktyce, a cała seria jest tak stworzona, aby można było poszczególne zestawy łączyć ze sobą tworząc kolejne, nowe zajęcia na interesujące nas aktualnie tematy.

#szkolenie z pierwszej pomocy #szkolenia pierwsza pomoc #szkolenia dla nauczycieli #zajęcia dla dzieci #szkolenia dla firm #pierwsza pomoc przedszkole #pierwsza pomoc przedszkolaki #pierwsza pomoc szkoła #pierwsza pomoc dla uczniów #zajęcia z pierwszej pomocy #pierwsza pomoc #profesjonalna pierwsza pomoc #zabawy edukacyjne #pierwsza pomoc dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10