Szkolenie Online Pierwsza Pomoc z zaświadczeniem!

Szkolenie Pierwsza Pomoc Online Certyfikat

Powrót do sklepu

Szkolenie Pierwsza Pomoc Online Certyfikat

Szkolenie  z Pierwszej Pomocy ONLINE z  Zaświadczeniem

Nieszablonowe szkolenie online z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy. Dowiedz się: czym jest pierwsza pomoc. i jak pomóc, nawet jeśli niewiele potrafisz. Zdobądź certyfikat.

Szkolenie jest dedykowane wszystkim tym, którzy na własną rękę chcą się dowiedzieć czegoś więcej w tematyce pierwszej pomocy i szukają obszernej wiedzy skondensowanej w jednym szkoleniu. Jak również dla nauczycieli.

Interesuje Cię otrzymanie dokumentu potwierdzającego Twoją wiedzę na temat Pierwszej Pomocy? Świetnie!

Tego rodzaju dokument potwierdza wzrost kwalifikacji zawodowych, jest potwierdzeniem posiadania wiedzy przydatnej w miejscu zatrudnienia, podczas pracy z dziećmi, osobami starszymi, czy to w innych miejscach, gdzie są wdrażane najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Aby otrzymać Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu z zakresu udzielanie Pierwszej Pomocy należy:

1. Wykup szkolenie (zaznacz, ile osób będzie brało udział).

2. Obejrzyj cały film instruktażowy – link do filmu dostaniesz w mailu, po wykupieniu szkolenia.

3. Rozwiąż test jednokrotnej odpowiedzi, na podstawie którego zaliczamy wiedzę teoretyczną. I wyślemy certyfikat. – link do testu również wysyłamy drogą elektroniczną.

Test zostanie przesłany do Państwa w formie elektronicznej, po zaksięgowaniu wpłaty. Gdyby się okazało, że wynik testu będzie niewystarczający (poniżej 70% poprawnych odpowiedzi) udostępnimy go ponownie, aby móc go rozwiązać. Po prawidłowym rozwiązaniu testu – wyślemy do Państwa zaświadczenie w formie elektronicznej. Zaświadczenie możemy również wysłać tradycyjnie – Pocztą Polską.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1