Szkolenie Online Pierwsza Pomoc z zaświadczeniem!

Szkolenie Pierwsza Pomoc Online Certyfikat

Powrót do sklepu

Szkolenie Pierwsza Pomoc Online Certyfikat

Szkolenie  z Pierwszej Pomocy ONLINE z  Zaświadczeniem

Nieszablonowe szkolenie online z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy. Dowiedz się: czym jest pierwsza pomoc. i jak pomóc, nawet jeśli niewiele potrafisz. Zdobądź certyfikat.

Szkolenie jest dedykowane wszystkim tym, którzy na własną rękę chcą się dowiedzieć czegoś więcej w tematyce pierwszej pomocy i szukają obszernej wiedzy skondensowanej w jednym szkoleniu. Jak również dla nauczycieli.

Interesuje Cię otrzymanie dokumentu potwierdzającego Twoją wiedzę na temat Pierwszej Pomocy? Świetnie!

Tego rodzaju dokument potwierdza wzrost kwalifikacji zawodowych, jest potwierdzeniem posiadania wiedzy przydatnej w miejscu zatrudnienia, podczas pracy z dziećmi, osobami starszymi, czy to w innych miejscach, gdzie są wdrażane najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Aby otrzymać Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu z zakresu udzielanie Pierwszej Pomocy należy:

1. Wykupić szkolenie przez stronę internetową  (zaznaczyć, ile osób będzie brało udział). Dla placówek oświatowych odroczony termin płatności – proszę napisać w komentarzu do zamówienia lub zamówić szkolenie mailowo kontakt@zabezpieczeniamedyczne.eu podając ilość osób oraz dane do faktury.

2. Obejrzeć cały film instruktażowy – link do filmu przekazujemy w mailu, po wykupieniu szkolenia.

3. Rozwiązać test jednokrotnej odpowiedzi, na podstawie którego zaliczamy wiedzę teoretyczną. I wysyłamy certyfikat. – link do testu również wysyłamy drogą elektroniczną.

Linki potrzebne do odbycia szkolenia i zdobycia zaświadczenia przesyłamy do Państwa w formie elektronicznej, po złożeniu zamówienia. Linki (z filmem instruktażowym i testem) przekazują Państwo swoim nauczycielom. Po obejrzeniu filmu, nauczyciel wypełnia test, który trafia bezpośrednio do nas. Gdyby się okazało, że wynik testu będzie niewystarczający (poniżej 70% poprawnych odpowiedzi) udostępnimy go ponownie. Po prawidłowym rozwiązaniu testu przez wszystkich uczestników– wyślemy do Państwa zaświadczenie w formie elektronicznej lub kurierem – w zależności od Państwa wyboru.

Wyświetlanie jednego wyniku