Dezynfekcja Ozonem

Dezynfekcja Ozonem

Powrót do przedszkola, szkoły zawsze był związany z wieloma wątpliwościami – szczególnie tymi natury zdrowotnej. Każdy z nas ma swoje złe doświadczenia związane z epidemią COVID-19, ale potrafimy również wskazać dobre strony tej sytuacji.

Nasza świadomość jako społeczeństwa wzrosła, jeżeli chodzi o wiedzę na temat zakażeń i dróg przenoszenia się infekcji. Oczywiście nie brakuje mitów i wprowadzających w błąd informacji, których laik nie ma możliwości weryfikacji.

Dlatego też postanowiliśmy działać!

Zapraszamy do skorzystania z:

  • dezynfekcja pomieszczeń i przedmiotów metodą ozonowania,

Dezynfekujemy pomieszczenia ozonem – dostosowując i przygotowując warunki, w jakich dzieci i nauczyciele mogą bezpiecznie funkcjonować.

Podczas dezynfekcji ozonujemy wskazane pomieszczenia. Dzięki tej metodzie skutecznie inaktywujemy wirusy, bakterie i grzyby. Ozon jest gazem cięższym od powietrza, dlatego dociera on tam, gdzie na co dzień nie jesteśmy w stanie dotrzeć tradycyjnymi sposobami czyszczenia. Dezynfekując pomieszczenia działamy kompleksowo, dosięgając najtrudniej dostępnych miejsca – działając również na materiały, czy zabawki – które ciężko czyścić (pluszaki, klocki itp.). Posiadamy wysokiej jakości certyfikowany sprzęt oraz wiedzę i umiejętności – to wszystko składa się na sukces bezpiecznego miejsca nauki, pracy i zabawy.