Dezynfekcja Ozonem

Dezynfekcja Ozonem

Powrót do przedszkola, szkoły zawsze był związany z wieloma wątpliwościami – szczególnie tymi natury zdrowotnej. Każdy z nas ma swoje złe doświadczenia związane z epidemią COVID-19, ale potrafimy również wskazać dobre strony tej sytuacji.

Nasza świadomość jako społeczeństwa wzrosła, jeżeli chodzi o wiedzę na temat zakażeń i dróg przenoszenia się infekcji. Oczywiście nie brakuje mitów i wprowadzających w błąd informacji, których laik nie ma możliwości weryfikacji.

Dlatego też postanowiliśmy działać!

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która składa się z dwóch głównych punktów:

  • dezynfekcja pomieszczeń i przedmiotów metodą ozonowania,
  • organizacja „Warsztatu Epidemiologicznego” dla pracowników placówki.

Naszą misją jest to, aby różnymi sposobami sprawiać abyśmy byli bezpieczni. Od lat przede wszystkim stawiamy na profilaktykę i edukację. Nie ma lepszego sposobu na to abyśmy byli zdrowsi i bezpieczniejsi jako społeczeństwo, niż nauka zachowań pro-bezpiecznych i propagowanie właściwych postaw życiowych. Oprócz edukacji działamy również bezpośrednio. Dezynfekujemy pomieszczenia ozonem – dostosowując i przygotowując warunki, w jakich dzieci i nauczyciele mogą bezpiecznie funkcjonować.

Podczas dezynfekcji ozonujemy wskazane pomieszczenia. Dzięki tej metodzie skutecznie inaktywujemy wirusy, bakterie i grzyby. Ozon jest gazem cięższym od powietrza, dlatego dociera on tam, gdzie na co dzień nie jesteśmy w stanie dotrzeć tradycyjnymi sposobami czyszczenia. Dezynfekując pomieszczenia działamy kompleksowo, dosięgając najtrudniej dostępnych miejsca – działając również na materiały, czy zabawki – które ciężko czyścić (pluszaki, klocki itp.). Posiadamy wysokiej jakości certyfikowany sprzęt oraz wiedzę i umiejętności – to wszystko składa się na sukces bezpiecznego miejsca nauki, pracy i zabawy.

Warsztat Epidemiologiczny – to szkolenie dla pracowników, podczas którego przekazujemy praktyczne informacje i umiejętności.

Wiedza zdobywana podczas warsztatu pozwala w sposób praktyczny wdrożyć prawidłowe postawy podczas pracy – czyniąc ją jeszcze bardziej bezpieczną i higieniczną. Pokazujemy również, jak uczyć dzieci o bakteriach, wirusach, na co zwracać uwagę, żeby już od najmłodszych lat wyrabiać bezpieczne zachowania naszych wychowanków.

Takie umiejętności powinny zaowocować tym, że z czasem pracownicy i dzieci będą rzadziej chorować, a ich system odpornościowy będzie silniejszy!