Dla firm

Szkolenia Dla Firm

Szkolenia Pierwszej Pomocy

Audyty bezpieczeństwa

Apteczki Pierwszej Pomocy

Szkolenia Pierwszej Pomocy Online

Dezynfekcja Ozonem

Szkolenia

pierwszej pomocy

Oferta kursów pierwszej pomocy dla pracowników firm obejmuje szkolenie pierwszej pomocy, które nawiązują do typowych sytuacji, jakie mogą mieć miejsce w danym zakładzie pracy.

Szkolenie udzielania pierwszej pomocy pozwala właściwie przygotować pracownika do działania w czasie wypadku np. wózkiem widłowym, upadku z dużej wysokości, z rozcięciami, złamaniami czy oparzeniami. Zwracamy też uwagę na postępowanie w przypadku zatrzymania krążenia, zasłabnięcia, czy użycia AED.

Program i czas trwania szkolenia przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem specyfiki pracy w danej firmie.

Chcesz poznać szczegóły ofert dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz.

  Możliwe zagrożenia

  upadek z wysokościoparzenia termicznechemiczneelektrycznezmiażdżeniaprzygnieceniarany cięte, kute, szarpanewypadki komunikacyjne

  Audyty

  bezpieczenstwa

  Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zdrowie pracowników spoczywa w ogromnym stopniu na pracodawcy. Kodeks Pracy nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom sprawnie funkcjonującego systemu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz odpowiednich środków do jej udzielenia.

  Oferowane przez nas profesjonalne doradztwo w zakresie pierwszej pomocy służy ocenie ryzyka w miejscu pracy, pozwalając pracodawcy upewnić się, że posiada właściwie przeszkoloną kadrę oraz niezbędny sprzęt, aby móc skutecznie udzielić pierwszej pomocy.

  • ocenimy poziom ryzyka,
  • zdefiniujemy zagrożenia,
  • zoptymalizujemy program szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej do specyfiki danego środowiska pracy,
  • wyposażymy miejsce pracy w sprzęt, którego stan monitorujemy, niezbędny do prawidłowego udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej (apteczki, punkt medyczny, automatyczny defibrylator, oznakowanie).

  Chcesz poznać szczegóły ofert dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz.